Pridružite se nam:
Iskalnik:

Poslanstvo

Društvo za pravno državo je oblikovano kot civilna iniciativa, ki deluje v interesu državljank in državljanov Republike Slovenije. V okolju prepoznava nepravilnosti državnega aparata (sistema) in se bori za pravno državo. Društvo ni del nobene politične opcije, prav tako ne živi za interes nobene politične stranke. Temeljno načelo aktivnosti društva je usmerjanje nase države v delovanje, ki bo pravno, nediskriminatorno, transparentno in korektno do svojih državljanov.

Društvo za pravno državo bo zato delovalo naprej in to zato, da politikom, državni uradnikom in interesnim skupinam v gospodarstvu povemo, da nas morda lahko izkoriščajo, nedovoljeno ustvarjajo dobičke in se postavljajo nad zakon, toda molčali ne bomo!

Cilji

Naš glavni cilj je pomagati državljanom pri uveljavljanju njihovih pravic.

Oglejte si tudi

Zadnje dodane novice